نکات مربوط به نیمکت مدارس

نکات مربوط به نیمکت مدارس

نکات مربوط به نیمکت مدارس

Mojtaba
02.11.2020
0 نظرات

نیمکت مدرسه بر اساس کاربردهایی که دارند، دسته بندی می‌شوند. نیمکت‌ مدرسه جنس‌های مختلفی دارد که برای خرید اینترنتی آن‌ها می‌توانید ویژگی‌های نیمکت را به طور کامل در این گزارش ببینید.

 درس خواندن نوعی ورزش ذهنی است که افراد برای آن به مدرسه می‌روند و سپس مقاطع بالاتر را در دانشگاه طی می‌کنند. دانش آموزان برای یادگیری مطالب درسی در محیط آموزشی سالم، ساعت‌های متمادی را در مدرسه سپری می‌کنند. با توجه به ساعت‌های زیادی که دانش آموزان در مدرسه هستند، به طور قطع باید تجهیزات پیشرفته و هوشمندی برای مساعد کردن شرایط یادگیری آن‌ها در نظر گرفته شود. یکی از این امکانات مدرن و مهم ترین اجزای هر کلاس درسی، نیمکت‌ مدرسه می‌باشد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که انتخاب درست میز و صندلی در کنار هم می‌تواند مانع از ایجاد مشکلات مرتبط با ارگونومی افراد شود. همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی درباره خرید نیمکت مدرسه و صندلی محصلی به شما ارائه بدهیم.


راحتی نیمکت مدرسه چه اهمیتی دارد؟

برای درک اهمیت راحتی در استفاده از نیمکت مدرسه، فرض کنید که پاهای شما زیر میز مدرسه جا نمی‌شود! در این حالت، آیا تمایلی برای نشستن پشت نیمکت را دارید؟ آیا می‌توانید حداقل یک ساعت و نیم را پشت این میز بنشینید و تمام هوش و حواس شما به درس باشد؟ پاسخ این دو سوال، کاملا بدیهی است. مسلما شما هنگامی که از شرایط محیطی رضایت کامل ندارید، نمی‌توانید احساس نارضایتی خود را پنهان کنید و به فکر چیزهای دیگر باشید. از طرفی هر چقدر نیمکت راحت تر باشد، قیمت نیمکت مدرسه کمی گران تر خواهد بود. پس دو عامل قیمت نیمکت و رضایت استفاده از آن، به راحتی نیمکت انتخابی شما وابسته هستند.

کدام نوع نیمکت مدرسه مناسب تر است؟

نیمکت‌ مدرسه جنس‌های مختلفی دارد که برای خرید اینترنتی آن‌ها می‌توانید ویژگی‌های نیمکت را به طور کامل ببینید. نیمکت مدرسه بر اساس کاربردهایی که دارند، دسته بندی می‌شوند. نیمکت تک نفره و نیمکت دو نفره از انواع تجهیزات مدرسه هستند. اکنون ممکن است بگویید که کدام نیمکت مدرسه برای کلاس‌های یک دبیرستان پسرانه مناسب است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که غیر از نوع میز مدرسه، ارتفاع میز نسبت به رده سنی افراد هم یکی از عواملی است که به هنگام خرید می‌بایست به آن توجه داشته باشید. چرا که قد افراد ۶ تا ۸ سال با قد افراد بین بازه ۱۶ تا ۱۸ سال بسیار متفاوت است. البته لازم نیست که زیاد نگران این موضوع باشید. چرا که در اکثر فروشگاه‌ها به هنگام خرید میز مدرسه، جدولی بر اساس قد و رده سنی دانش آموزان وجود دارد تا بتوانید به راحتی، نیمکت مدرسه تهیه کنید.

چرا خرید میز و نیمکت مدرسه بهتر است؟

پیش از خرید میز و نیمکت مدرسه خوب است بدانید که برای صرفه جویی در هزینه‌ها بهتر است که میز و نیمکت را با هم تهیه کنید. چرا که قیمت نیمکت مدرسه در این حالت کاهش پیدا می‌کند. خوب است بدانید که متداول ترین میز و صندلی‌های ترکیبی، نوعی است که یک صندلی تکی به یک میز مدرسه متصل می‌باشد و در بسیاری از مدارس و حتی دانشگاه‌ها از این نوع از میز و نیمکت مدرسه استفاده می‌شود.

عامل دومی که باعث می‌شود تا خرید میز و نیمکت ترکیبی نسبت به خرید میز مدرسه و صندلی محصلی جدا بهتر باشد، فضای کم اشغال شده توسط آن‌ها است. برای مثال، برای حضور افراد در اتاق‌های کنفرانس و جلسات امتحان، نیازی نیست تا افراد میز و صندلی بزرگ داشته باشند. بنابراین، کارایی میز و نیمکت در محیط‌های آموزشی بیشتر از پیش مشخص می‌شود. با این حال ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا امکان تنظیم ارتفاع در میز و صندلی وجود دارد یا خیر. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خوشبختانه میز و صندلی‌های ترکیبی وجود دارند که شما می‌توانید ارتفاع آن‌ها را به راحتی تنظیم کنید. گفتنی است که نوآوری و خلاقیت در طراحی آن‌ها حرف اول را می‌زند و همین موجب محبوب شدن این دسته از صندلی‌های میزدار و ترکیبی شده است.

کدام نوع صندلی محصلی را انتخاب کنم؟

اگر به هر دلیل قصد دارید تا نیمکت مدرسه و میز محصلی را به طور جداگانه انتخاب کنید، به احتمال زیاد، سوال‌های بسیاری ذهن شما را در خصوص جنس و انواع میز محصلی و اقسام صندلی درگیر می‌کند. نگران نباشید. در این قسمت سعی کردیم تا به همه سوالات شما در این مورد پاسخ دهیم.

جنس صندلی همانند میز مدرسه، می‌تواند یکی از سه نوع پلاستیکی، چوبی و فلزی باشد. صندلی‌های بادام زمینی شکل و صندلی کوتاه ساحلی از انواع صندلی محصلی هستند که برای خرید می‌توانید به آن‌ها فکر کنید.

۱ - همان طور که از نام این صندلی‌های بادام زمینی شکل مشخص است، این صندلی‌ها به شکل بادام زمینی طراحی شده اند و شکل و شمایل بادی دارند. این نوع از صندلی‌ها برای کودکستان و پیش دبستانی مناسب هستند. با انتخاب صندلی‌های بادام زمینی شکل، کودکان قادر هستند تا مکان دلخواه خود را برای نشستن انتخاب کنند. بدون اینکه خطری برای جابه‌جایی یا انتقال این صندلی‌ها وجود داشته باشد. از طرفی، سبک طراحی کودکانه آن‌ها باعث می‌شود تا کودک به هنگام آموزش احساس بهتری داشته باشد.

۲ – صندلی‌های ساحلی هم یکی دیگر از انواع صندلی محصلی هستند که به سبک صندلی‌های ساحل، طراحی شده اند. این نوع از صندلی ها برای رده سنی‌های پایین تر مناسب است. البته ابعاد و اندازه‌های متفاوتی از این صندلی در بازار موجود است. به همین خاطر، می‌توانید برای هر رده سنی از دانش آموزان، صندلی ساحلی انتخاب کنید. غیر از تنوع بالا در ابعاد و اندازه‌ها، راحتی در حمل و نقل آن‌ها، یکی از مزیت‌های صندلی ساحلی می‌باشد.

همان‌طور که سن و قد افراد در تعیین سایز نیمکت مدرسه تاثیر گذار است، برای خرید انواع صندلی محصلی هم باید به این دو معیار توجه کرد. برای مثال، افرادی که سنی بین ۶ تا ۸ سال دارند، مناسب ترین ارتفاع صندلی برای آن‌ها، ۱۶ تا ۱۸ اینچ است. اما اگر قصد دارید تا برای رده سنی ۱۶ تا ۱۸ سال صندلی تهیه کنید، بهترین صندلی محصلی برای این دسته از افراد، ۲۴ الی ۲۵ اینچ است.

نظرات بازدید کننده